Evrensa OSGB

 
Evrensa OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) siz değerli firmalara İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında hizmet vermek üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 yılında 853 nolu yetki belgesi ile açılmıştır.
 
Amacımız, tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği kapsamında çıkan sorunların çözümüne yardımcı olmak, ve iş gücü kaybını önleyerek iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimize edip, işte verimliliği arttırmaktır.
 
Evrensa OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) insan hayatından yola çıkarak; iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi , çalışanların ilk yardım ve acil tedavi ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yürütülmesi için mobil tarama araçlarımızla ve ortam ölçüm laboratuvarımız ile kendi aralarında uzman ve saha deneyimleri olan isg uzmanları, hekim ve sağlık memurlarından oluşan kadromuz ile her an yanınızda olmayı ilke edindik.
 
Evrensa OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) hizmet verdiği işletmelere karşı sorumluluklarının bilincinde ve müşterilerinin memnuniyeti konusunda hassasiyet göstermekte olup bu bağlamda bizimle çalışan firmalarımız ile el ele verip çalışanların sağlığı ve güvenliği için düzenleme ilkesini edinmiştir.
 
 
 
İş kazasız ve sağlıklı günler dileriz.